Genel İngilizce Programları

Genel İngilizce Programları

Genel İngilizce eğitimleri 6 seviyeden oluşmaktadır. Türk ve yabancı öğretmenlerle farklı eğitim metodları ve teknolojik materyalleri kullanarak en etkili ve hızlı öğretmeyi hedeflemektedir. 6-12 kişilik sınıflarda %80 konuşma ağırlıklı olarak eğitim verilmektedir. Orijinal kaynak kitaplarımızla eğitim sürecine destek olunmaktadır.

Muratpaşa İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursun’da eğitim alan bireyler Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim almaktadır. Kurs sonunda her öğrencimize uluslararası geçerlilikte sertifika verilmektedir. Üniversite mezunu olup ‘’Europass’’a başvuruda bulunanlar Avrupa da yaşama ve çalışma hakkına sahip olabilmektedir.

Hemen Kaydol

Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

 

Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz: 

A1: Sınırlı ve basit konuşmalar yapabilir temel bilgiye sahiptir.

A2: Kısa konuşmalar yapabilir. Bilgi sahibi olduğu konularda kısa sohbetler edebilir.

B1: Muratpaşa İngiliz Kültür’de aldığınız eğitimler neticesinde rahatça İngilizce sohbet edebilir. Günlük yaşantınızda sıkça yaptıklarınız hakkında takılmadan konuşabilirsiniz. Bildiğiniz ilgi alanınıza giren ya da günlük hayatla ilgili konularda konuşabilirsiniz.

B2: Muratpaşa İngiliz Kültür’de aldığınız yabancı dil eğitimi sonucunda İngilizceyi anadil olarak konuşan bireylerle akıcı ve takılmadan sohbet edebilir sohbeti sürdürebilirsiniz.

C1: Muratpaşa İngiliz Kültür’de aldığınız eğitimler sayesinde hızlı şekilde cümle kurabilir. Düşüncelerinizi rahat bir şekilde kurabilir yeni öğrendiğiniz dili mesleki ve günlük hayatınızda hızlı ve akıcı şekilde kullanabilirsiniz. Kursumuz sonunda aldığınız C1 yeterlilik sertifikası Uluslararası birçok üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

C2: Muratpaşa İngiliz Kültür’de aldığınız eğitim neticesinde artık yeni dilinizi hayatınızın tüm alanlarında akıcı ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

İletişime Geçin

    Haber Bülteni

    En son haberlerimizi ve size özel indirimlerimizi
    kaçırmamak için haber bültenimize abone oldun.

    İletişim Bilgilerimiz

    Web Tasarım : MAS Dizayn