Online Eğitim

Online İngilizce Eğitim

Yüz yüze eğitimlerimize çeşitli sebeplerden dolayı gelemiyorsanız online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Konuşma, dilbilgisi, dinleme, kelime öğrenme gibi tüm ihtiyacınıza yönelik evinizin rahatlığında bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan online eğitim alabilirsiniz. İngilizce – Rusça – Almanca vb. tüm dillerde online grup dersleri ve  bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz.

Hemen Kaydol

Online Konu Anlatımı (Online İngilizce)

Online İngilizce paketimiz bilgisayardan ya da tabletten 7/24 ulaşılabilen günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen günlük ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiş bir paket programdır.

Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir İngilizin yada Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. Bu program personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

Online eğitimde hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplarımızdan eğitim verilmektedir. Öğrencimiz önce online seviye belirme sınavını girerek seviyesi saptanır. Ardından ilgili seviyenin eğitim modülü ve bir alt seviyelerin eğitim modülü otomatik açılarak eğitim başlar. Her seviyenin içinde sınavlar bulunmaktadır. İlgili seviyenin çalışmaları bittikten sonra öğrenci tekrar seviye tespit sınavına girerek başarılı olması durumunda bir üst seviyeye geçiş yapar.

Kelime Öğrenme Modülü (MyKelime.com)

Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi personelinize ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknolojinin sunmuş olduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı; veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir.

Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

İletişime Geçin

    Haber Bülteni

    En son haberlerimizi ve size özel indirimlerimizi
    kaçırmamak için haber bültenimize abone oldun.

    İletişim Bilgilerimiz

    Web Tasarım : MAS Dizayn